GPS-навігатор Pioneer Pi557

З новим потужним GPS-приймачем!

УВАГА!! ЦЕ НОВА МОДЕЛЬ З ВСТАНОВАЛЬНІ НОВИНИМИ КАРТИМАМИ України!

GPS-навігатор йде на найостаннішій оновленій прошивці, завдяки чому, пристрій можна використовувати як мультимедійний центр і справжній комп'ютер, запускаючи програми сумісні з Windows CE 6.0

Як уже згадувалося вище, у навігатору встановлений екран з роздільною здатністю в 480х272 точок! На такому екрані комфортно не тільки користуватися GPS-навігацією.
До речі, Pioneer Pi557 вже встановлений повноцінний ВІДЕО ПЛЕЕР здатний відтворювати практично всі відеоформати! Ви з легкістю зможете насолодитися переглядом улюбленого фільму у своєму авто!

ВСЕ НАВІГАТОРИ ПРОВЕРЕННІ НА РОБОТОСПОСОБЛИВІСТЬ І ПРИЙМаємо GPS СИГНАЛА!
Тільки в нас Ви отримуєте навігатор в МАКСИМАЛЬній комплектації:
* кріплення нового покоління на скло в повному комплекті, включно з спеціальною кареткою
* Спеціальний якісний автомобільний зарядний пристрій, на 1,5A
* USB-кабель для під'єднання до ПК

Вбудована навігація й НОВЕЙШИЕ картыдопоможуть Вам у будь-якій ситуації. Крім навігації, Ви зможете подивитися фільм, наприклад, у пробці, послухати улюблену музику, почитати книгу, подивитися фото дорогих Вам людей або почитати книгу. Також навігатор має 4Gb вбудованої пам'яті і звичайно ж FM МОДУЛЯТОР.

ВСЕ НАВІГАТОРИ ПРОВЕРЕННІ НА РОБОТОСПОСОБЛИВІСТЬ І ПРИЙМаємо GPS СИГНАЛА!
За замовчуванням встановлені і СПРАВЖНІ НОВЕ мапи України, відразу можна користуватися! За потреби встановити мапи інших країн — повідомте під час замовлення, які країни потрібні, і ми БЕЗПЛАТНО їх ВСТАНОВИМ. Є в наявності КАРТИ ВСІХ наявних СТРАН, а також ЄСТ РОБОТАННІ КАРИТИ ДЛЯ ГРУЗІВИКІВ!

З програм навігації ми пропонуємо вам найнадійніші, найшвидші та найяскравіші: (Навител, iGO Primo). На думку більшості користувачів Navitel — найдокладніша, найшвидша та найзручніша програма навігації для України.

Технічні характеристики:
Процесор: MSB2531A
Операційна система: Windows CE6.0
Тип дисплея: 5 дюймів, 480 x 272
Оперативна пам'ять: 128MB (RAM)
Вбудована пам'ять 4GB (ROM)
Збільшення пам'яті: Є, підтримує TF карти до 32 Гб
GPS-карта: 3D, об'ємна, тривимірна, детальне промальовування міст, можливість додавання карт
Порт USB: mini-USB для під'єднання до USB-порту комп'ютера
FM-трансмітер
Вбудований динамік 2w
Гніздо для навушників
Акумулятор: вбудований Li-ion
ОЧЕНЬ ВАЖНО! Модель має міцний і якісний пластиковий корпус, тепер він став ще стійкішим до механічних пошкоджень!




За всієї своєї функціональності, GPS навігатор має низку цікавих і іноді незамінних функцій, нижче ми докладно їх означимо!
1. FM Модулятор
Крім усіх своїх переваг автомобільний GPS навігатор має вбудований FM-модулятор — є корисним аксесуаром для автомобіліста!

За допомогою нього ви зможете транслювати через FM каналу будь-яку композицію, записану в пам'ять GPS навігатора у форматі MP3!
2. Вбудована операційна система Windows CE 6.0
3. Музичний програвач!

За допомогою зручної програми програвання музичних файлів ви з легкістю зможете прослухати улюблені мелодії та пісні!
4. Вбудовані Ігри + можливість встановити нові

5. Відеоплеєр
Вбудований відеоплеєр здатний програвати фільми та відео ролики багатьох відомих форматів, зупиняючись, де-небудь у дорозі на ночівлі або просто плановий відпочинок ви зможете подивитися улюблений фільм або музичні кліпи.
6. Читання книг та інших текстових файлів!
За допомогою вбудованої "члинки" Ви зможете зануритися в літературний світ, підкорити з ковбоями дикий захід, побувати на Місяці.

Постачається навігатор в ЗАВОДСКОЙ коробке. Упакований він добре, навіть якщо коробку впустити, товар не пошкодиться! Але попри це, під час відправлення товару Вам, ми страхуємо його на повну вартість. У разі якщо товар буде пошкоджений під час транспортування поштою, страховка покриє всі втрати в 100% розмірі! Ми захищаємо Ваші покупки на повну СТЕИМІСТЬ!



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pioneer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип GPS | Модуль GPS |
| Програми навігації | Навітел, IGO |
| Операційна система | Windows CE |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Інтерфейси | micro USB, Wi-Fi, Аудіо вихід/Навушники |
| Внутрішня пам'ять | 4 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 Мб |
| Частота процесора | 800 МГц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | micro USB |
| Завантаження карт | Так |
| Тип антени | Внутрішня |
| Призначення | Автомобільний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функція відеореєстратора | Ні |
| Наявність GSM-модуля | Так |
| Меню російською | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Тип екрану | TFT |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 12 мм |
| Харчування | |
| Автономне живлення | Є |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Комплектація | |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Тримач | Так |
| Тип кріплення | Присоска |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 2 600 ₴









